Hastalik.info, Hastalıklar Hakkında Bilmek İstediğiniz Herşey...

Hastalıklar Hakkında Bilmek İstediğiniz Herşey

TurkMedikal.Net
 
Ana Sayfaya Dön

Arkadaşınıza Göndereceğiniz Sayfanın Adresi


Yukarıdaki adresin ilgisini çekeceğini düşündüğünüz arkadaşınız varsa lütfen aşağıdaki küçük formu doldurup ona haber veriniz.

NOT: Adınızı ve email adresinizi istememizin sebebi, aşağıdaki emailin arkadaşınıza sizin tarafınızdan gönderilmiş olması için istemekteyiz. Hiç bir şekilde 3. şahıslara bu bilgiler verilmeyecektir.

Doldurulması zorunlu alanlar (*) işareti ile belirtilmiştir. En az bir arkadaşınızın Adınız ve email adresini girmelsiniz.


Adınız *:
Email Adresiniz *:
#1 Arkadaşınızın Adı*:
#1 Arkadaşınızın Email Adresi*:
#2 Arkadaşınızın Adı:
#2 Arkadaşınızın Email Adresi:
#3 Arkadaşınızın Adı:
#3 Arkadaşınızın Email Adresi:
#4 Arkadaşınızın Adı:
#4 Arkadaşınızın Email Adresi:
Ekleyeceğiniz Notlar:
Açıklama:Hiç bir surette kişinin hastalığına tanı veya tedavi etme niteliği taşımamaktadır. Ziyaretçinin burda bulunan bilgileri referans alarak şahsi olarak tanı veya tedavi girişiminde bulunması tamamiyle kişinin sorumluluğundadır.Tıp bilgileri tamamiyle yenilenmeye açık olup bilgilerin zamanla geçersiz kalması olası bir durum olmakla birlikte,her hastalığa tanı ve tedavi yaklaşımı doktorun aldığı birikim ve tecrübelere ve şahsi kanaate göre değişebilir.Her koşulda son söz, tanı ve tedavi girişimi kişinin şahsen doktora başvurması ile ilgili doktorun verecegi karardır. Bu sitede yayınlanan her sayfa içeriginden faydalanan kişi bu şartları ve uyarıyı kabul etmiş demektir!